piatok , 30 septembra 2022
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Správy / MESTSKÉ SPRÁVY – VÁROSI HÍREK

MESTSKÉ SPRÁVY – VÁROSI HÍREK

Vážení občania!

V Kráľovskom Chlmci sa už druhýkrát v krátkom čase rozhorel oheň, od ohňa, ktorý podpálili nezodpovední ľudia aj napriek súčasnému zákazu pálenia porastov. Pred pár týždňami boli v ohrození nájomné domy na ulici Trhovisko, teraz bol spôsobený požiar v záhradkárskej oblasti. Vďaka úsiliu hasičov nedošlo k žiadnym škodám na ľudských životoch, no obeťou plameňov sa stalo okrem porastov aj niekoľko menších budov. Prosím všetkých, aby dodržiavali aktuálne predpisy! Dbajme o naše hodnoty a fyzické zdravie!

primátor Károly Pataky

 

Tisztelt Polgárok!

Királyhelmecen rövid időn belül már másodszor okozott komoly anyagi kárt olyan tűz, melyet felelőtlen emberek, a most is érvényben lévő tűzgyújtási tilalom ellenére gyújtottak. Néhány hete a Vásártér utcai bérházak kerültek így veszélybe, most pedig a kertövezetben pusztított tűz. A tűzoltók helytállásának köszönhetően emberéletben most sem esett kár, de jópár, kisebb épület is a lángok martalékává vált. Kérek mindenkit, tartsa be az érvényes szabályozást! Ügyeljünk egymás értékeire és testi épségére!

Pataky Károly polgármester 

MESTSKÉ SPRÁVY - VÁROSI HÍREK P1140838  2MESTSKÉ SPRÁVY - VÁROSI HÍREK P1140841  2MESTSKÉ SPRÁVY - VÁROSI HÍREK P1140848  2

Môže Vás to tiež zaujímať...

KULTÚRNY DOM – KULTÚRHÁZ

Like1 Dislike