utorok , 16 augusta 2022
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy mesta / OZNÁMENIE – ÉRTESÍTÉS

OZNÁMENIE – ÉRTESÍTÉS

Királyhelmec Város Önkormányzata szeretné felmérni, hogy mely helyi polgárok tudnak szükség esetén saját otthonaikban, vagy általuk fenntartott ingatlanokban elszállásolni Ukrajnából érkező menekülteket. A Királyhelmeci Városi Hivatal elvégzi az ezzel kapcsolatos koordinációs feladatokat, kérdés esetén munkanapokon és munkaidőben a 056/63 215 24-es telefonszámon érdeklődhetnek, egyéb esetben hívják a +421 907 77 38 35-ös mobilszámot.

Mesto Kráľovský Chlmec chce zmapovať počet ľudí v meste, ktorí by v prípade potreby mohli ubytovať utečencov z Ukrajiny vo vlastných domoch alebo vo svojich iných nehnuteľnostiach. S tým súvisiace koordinačné úlohy plní Mestský úrad, v prípade otázok sa môžete informovať v pracovných dňoch a v pracovnom čase na čísle 056/63 215 24, v iných prípadoch volajte č. +421 907 77 38 35.

A felajánláshoz szükséges űrlap kitöltése történhet elektronikusan az alábbi linken, vagy személyesen a Királyhelmeci Városi Hivatalban, ügyfélfogadási időben, a II. emeletén lévő 18-as számú irodában.    

Potrebný formulár je možné vyplniť elektronicky na nižšie uvedenom odkaze. Tí, ktorí nemôžu vyplniť formulár online, majú možnosť to vykonať osobne na Mestskom úrade v Kráľovskom Chlmci, počas stránkových dňoch, na druhom poschodí v kancelárii číslo 18.

ŰRLAP – FORMULÁR

Môže Vás to tiež zaujímať...

VÝZVA – FELHÍVÁS

Výzva na starostlivosť o nehnuteľnosti Vážení majitelia zaburinených, nepokosených a neupravených pozemkov, vážení obyvatelia! Vzhľadom na …