pondelok , 4 júla 2022
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy mesta / OZNÁMENIE – ÉRTESÍTÉS

OZNÁMENIE – ÉRTESÍTÉS

Vážený Chlmčania!

S potešením vám môžem oznámiť, že testovanie v našom meste prebieha zatiaľ bez vážnejších problémov. Rád by som však poprosil všetkých, ktorí sa registrovali do systému, aby sa včas dostavili na odberné miesta a takto pomohli ešte viac skrátiť niekoľko minútovú čakaciu dobu. Tiež by bolo vhodné, ak by na odbery prichádzali tí, ktorí sa zaregistrovali a nie ich náhradníci. Toto svojvoľné konanie, ktoré je mimochodom aj proti pravidlám, spôsobuje následne spomaľovanie celého procesu. V prípade, ak sa niekto zaregistroval a vôbec nepríde na testovanie, už vonkoncom neurýchľuje celý priebeh akcie.

Ing. Karol Pataky primátor

 

Tisztelt Polgárok!

Örömmel számolhatok be arról, hogy az országos tesztelés városunkban eddig nagyobb problémák nélkül zajlik. Megkérem viszont mindazokat, akik előzetesen online regisztráltak a mintavételre, hogy pontosan jelenjenek meg az előre megadott időpontban. Ezzel a jelenlegi néhány perces várakozási időt is tovább csökkenthetik. Szintén jó lenne elkerülni, hogy a regisztrált személy mást küldjön maga helyett a tesztelésre, mert az ilyen önkényes – és szabálytalan – változtatás már komolyabb fennakadást okoz(hat) a rendszerben. Ha pedig valaki előzetesen regisztrált, ám mégsem jelenik meg a tesztelésen, azzal egyáltalán nem gyorsítja fel az ügymenetet. Sőt.

Pataky Károly polgármester

Môže Vás to tiež zaujímať...

OZNÁMENIE – ÉRTESÍTÉS

Pri zápise novonarodeného dieťaťa rodičia môžu požiadať o zaslanie prvého rodného listu novonarodeného dieťaťa poštou na …