streda , 14 apríla 2021
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy mesta / Oznámenie — Értesítés

Oznámenie — Értesítés

Oznamujeme občanom, že dňa 02.07.2020 vo štvrtok sa v rámci separovaného zberu odpadu uskutoční zber skla. Prosíme občanov žijúcich v rodinných domoch, aby do 6:30 vyložili nezaviazané vrecia príslušnej farby pred bránu.  Odvoz vykonáva firma FÚRA s.r.o. podľa harmonogramu.

 

Értesítjük a polgárokat, hogy 2020. július 2-án (csütörtökön) a szelektív hulladékgyűjtést végző vállalat városunkból az üveget szállítja el. Ezért arra kérjük a családi házakban élő polgárokat, hogy a megfelelő színű, le nem zárt műanyag zsákokat legkésőbb reggel 6:30-ig helyezzék ki az ingatlanjaik elé! A hulladék elszállítását a FÚRA Kft. cég végzi, az előre kiadott ütemterv szerint.           

Môže Vás to tiež zaujímať...

ŠKOLSTVO – ISKOLAÜGY

Tisztelt Szülők! Értesítjük Önöket, hogy a hivatalos szervek központi döntése értelmében 2021. április 12-étől városunkban is …