štvrtok , 15 apríla 2021
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy mesta / OZNÁMENIE — ÉRTESÍTÉS

OZNÁMENIE — ÉRTESÍTÉS

Oznamujeme občanom, že dňa 08.08.2019 vo štvrtok sa v rámci separovaného zberu odpadu uskutoční zber plastov – PET fliaš. Prosíme občanov žijúcich v rodinných domoch, aby do 6:30 vyložili nezaviazané vrecia pred bránu. 

 

Értesítjük a polgárokat, hogy 2019. augusztus 8-án (csütörtök) a szeparált hulladékgyűjtést végző vállalat városunkból a PET-palackokat szállítja el. Ezért arra kérjük a családi házakban élő polgárokat, hogy a megfelelő színű, le nem zárt műanyag zsákokat legkésőbb reggel 6:30-ig helyezzék ki az ingatlanjaik elé!          

Môže Vás to tiež zaujímať...

ŠKOLSTVO – ISKOLAÜGY

Tisztelt Szülők! Értesítjük Önöket, hogy a hivatalos szervek központi döntése értelmében 2021. április 12-étől városunkban is …