streda , 6 júla 2022
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy inštitúcií / 5. Prešovský cyklomaratón

5. Prešovský cyklomaratón

Pod mottom„Vypnime počítače,televízory,opusťme gauče a hor sa do prírody“ organizujeme mestami Prešov,Sabinov ,Veľký Šariš a obcami okresov Prešov a Sabinov 31.augusta 2019 (sobota) už 5.ročník „free“ cyklistického podujatia pod názvom „5.PREŠOVSKÝ  CYKLOMARATÓN“ so štartom na pešej zóne v Prešove o 13.00 hod a cieľom v jazdeckom areáli v Prešove (boowling pro trati – sídlisko III) a  je určené pre širokú verejnosť s tým,že sa nejde na čas,ale každý si zvolený okruh prejde podľa svojich možnosti a schopnosti.Cyklistické podujatie sa skladá so 4 okruhov.1.okruh povedie už vyššie spomínanou trasou o dĺžke 42 km a je určený od 15 rokov vyššie; 2.okruh povedie ulicami Prešova o dĺžke 5.5 km; 3.okruh je určený pred deti do 6 rokov a uskutoční sa v jazdeckom areáli a na tomto mieste sa uskutoční aj 4.okruh a je určený pre zdravotné hendikepovaných (vozíčkarov).

Počas cyklomaratónu sa v jazdeckom areáli uskutoční od 13.30 hod aj popoludnie plne hier a je určené aj pre deti,ktoré sa nezúčastnia cyklomaratónu.

5. Prešovský cyklomaratón plagat 2019

Môže Vás to tiež zaujímať...

PRIJÍMACIE SKÚŠKY – FELVÉTELI VIZSGÁK

A Királyhelmeci Művészeti Alapiskola sok szeretettel meghívja a tehetséges diákokat a tehetségi felvételi vizsgáira 2022. június 13-ára, 13:00 …