streda , 14 apríla 2021
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Správy / Oznámenie

Oznámenie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt oprava ciest Oznámenie Oznámenie oprava ciestOznámenie obyvateľom mesta

Mesto Kráľovský Chlmec oznamuje obyvateľom mesta, že v rámci údržby miestnych komunikácií každoročne vykonávame bežnú údržbu komunikácií, keď sa opravujú menšie narušenia cestnej siete. Tohtoročná tuhá zima narobila značné škody na miestnych komunikáciách s najväčšou hustotou premávky motorových vozidiel, najmä na výpadovej ceste Ulice Pri štadióne, na úseku od križovatky Ulice Štefánikovej smerom k štátnej ceste I/79 Čierna nad Tisou – Trebišov, ako aj na ďalších miestnych komunikáciách na území nášho mesta. Nepriaznivé klimatické podmienky spôsobili zhoršenie zjazdnosti  komunikácie.

K zabezpečeniu bezpečnej a plynulej dopravy, sú na krajnici umiestnené smerovacie dosky a bude osadená dopravná značka upozorňujúca na priečne resp. pozdĺžne nerovnosti (výtlky)  povrchu vozovky. Najvyššia dovolená rýchlosť bude obmedzená na 30 km/h.

Dočasné obmedzenie dopravnej situácie na uvedenom úseku bude odstránené v najbližšom možnom období, v závislosti od poveternostných vplyvov a prevádzky obaľovačky asfaltových zmesí.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme bezpečnú a disciplinovanú jazdu.

Môže Vás to tiež zaujímať...

AKTUÁLNA SITUÁCIA – AKTUÁLIS HELYZET

Aktuálna epidemiologická situácia v súvislosti s výskytom ochorení COVID-19 u obyvateľov s trvalým pobytom v okrese Trebišov – k 29.03.2021 …