nedeľa , 1 augusta 2021
husk
Najnovšie správy
Hlavná stránka / Oznamy / Oznamy inštitúcií / Oznam Policajného zboru v Trebišove — A Tőketerebesi járási rendőrkapitányság felhívása

Oznam Policajného zboru v Trebišove — A Tőketerebesi járási rendőrkapitányság felhívása

Oznam Policajného zboru v Trebišove — A Tőketerebesi járási rendőrkapitányság felhívása orpz trebisov logo

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Trebišove upozorňuje občanov, že sa v okrese TV pohybujú podozrivé osoby ktoré sa podvodným spôsobom snažia vylákať peniaze hlavne od starších osôb alebo sa snažia dostať do obydlia občanov za účelom odcudzenia ich cenností, peňazí. Polícia Vás žiada aby ste žiadne neznáme osoby nespúštali do obydlia, nekomunikovali s nimi a v prípade akýchkoľvek informácií okamžite kontaktovali políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158.

 

A Tőketerebesi járási rendőrkapitányság felhívja a lakosok, főleg az idősebb polgártársak figyelmét, hogy a járás területén gyanús egyének mozgását jelezték. Ezen egyének az idős emberek jóhiszeműségét kihasználva a lakásokba bejutva készpénzt, valamint értéktárgyak eltulajdonítását tervezik. Ezért kérünk mindenkit az idegenekkel való óvatosságra, valamint ha bármi gyanúsat észlelnek, hívják a 158 ingyenes telefonszámot.

Môže Vás to tiež zaujímať...

ZÁPIS DETÍ DO MŠ – ÓVODAI BEIRATKOZÁS

Like Dislike